Chciałbyś mieszkać we własnym domu
Środowisko klienta
opiekun

Aleš Urbánek

opiekun programu Szybko i tanio

info@es-pl.pl

"Stawiamy na tradycyjne i sprawdzone materiały."

Projekt typowy bez zmian

Program SZYBKO I TANIO jest skierowany przede wszystkim do tych klientów ES, którzy wybiorą jeden z naszych projektów typowych i nie wymagają dodatkowych zmian w projekcie. Tego typu klienci zyskują prostszą i szybszą drogę do swojego domu. Tym klientom, którzy chcą jednak dokonać pewnych zmian w projekcie polecamy program MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE, w którym na Twoją prośbę dokonamy wszelkich niezbędnych zmian w projekcie.

Dla tych, którzy się spieszą

Program SZYBKO I TANIO to doskonały wybór dla tych klientów ES, którym bardzo zależy na szybkim sfinalizowaniu budowy swojego domu. Posiadamy bogatą ofertę projektów typowych zrealizowanych przez ES. Jeśli wybierzesz jeden z tych projektów osadzimy projekt na działce i przygotujemy przyłącza. Z takim projektem szybko uzyskamy pozwolenie na budowę. Jak tylko zostanie ono wydane rozpoczniemy budowę Twojego domu. Całkowity czas prac projektowych w tym programie został skrócony ze standardowych 6 miesięcy do 4 miesięcy. A jeśli wolisz w przeliczeniu na dni to ze 180 dni prac projektowych schodzimy do 120 dni.

Szybko i tanio

Szczegółowy kosztorys na pierwszym spotkaniu

Jak już pisaliśmy wcześniej to doskonały projekt dla tych, którzy się spieszą, ale nie chcą ryzykować. Program jest bardzo bezpieczny, ponieważ na pierwszym spotkaniu otrzymujesz szczegółowy kosztorys domu. Wybierając jeden z projektów wykonanych już przez ES skracasz czas budowy i znasz dokładnie cenę domu już od pierwszego spotkania.

Dobra cena

Również w tym programie czekają na Ciebie dobre ceny za dom. Również w tym programie zuskujesz projekt, pozwolenie na budowę oraz kredyt hipoteczny ZA DARMO.

Bez zmiartwień

Projekt typowy to półprodukt, należy go jeszcze osadzić na konkretnej działce, przygotować przyłącza oraz przystosować do miejsca budowy. Wszystkie powyższe prace niezbędne do dokończenia projektu typowego zrealizujemy tak, jak w pozostałych programach - ZA DARMO.

Szybko i tanio

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, telefon: 48 71 341 01 11, telefon komórkowy: 48 510 020 623, info@es-pl.pl

Informacje uzupełniające | Klauzula informacyjna