Finansowanie domu kredytem hipotecznym

Pomożemy ci również z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Sprawdzimy, czy nie zawiera pułapki.

garant

Josef Mašát

Prezes finansowy

josef.masat@es-pl.pl

Jeżeli masz pytanieKawiarnia

Dom ES możesz sfinansować kredytem hipotecznym załatwionym w własnym zakresie. Nawet wtedy otrzymasz wsparcie zespołu ES.

Wsparcie w trakcie uzyskania kredytu

Udzielimy ci wszelkiego wsparcia, którego będzie ci potrzebne. Dostarczymy ci dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego oraz jego synchronizację z budową. Dostarczymy ci wszystkie dokumenty niezbędne do Przekażemy ci wszystkie dokumenty niezbędne dla.

Wsparcie w trakcie uzyskania kredytu

Sprawdzimy twój kredyt hipoteczny

Jeżeli poprosisz swojego menedżera finansów sprawdzi twój kredyt hipoteczny przed podpisaniem umowy. Sprawdzimy, czy umowa kredytowa nie zawiera żadnych pułapek, które później mogą skomplikować ci życie. Sprawdzimy, czy rzeczywiście otrzymałeś najbardziej korzystne warunki.

Sprawdzimy twój kredyt hipoteczny

Gwarancja stałej ceny

W momencie przygotowania dokumentów do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny musisz znać ostateczną cenę domu. W ES ci więc od pierwszego dnia do momentu przekazania kluczy gwarantujemy cenę stałą.

Gwarancja stałej ceny

Pomożemy ci w komplikacjach

Wiele naszych klientów natknęło się na komplikacje w trakcie załatwiania kredytu hipotecznego. Nie ma powodu się załamywać. Jeżeli coś pójdzie z kredytem nie tak, zwróćcie się Państwo do nas. Nasze możliwości są wielkie. Nawet klienci, którym w banku się nie udało, uzyskali kredyt pomocą ES.

Pomożemy ci w komplikacjach