Kompleks

Kupienie dobrej działki budowlanej wcale nie należy do prostych spraw. Wymaga ona nie tylko nakładu finansowego, ale także dużej ilości czasu na żmudne wizyty we właściwych urzędach, ogromnych pokładów cierpliwości i odpowiedniej wiedzy.

garant

Marcin Stefański

opiekun programu Kompleks

marcin.stefanski@es-pl.pl

„Głowa do góry. Dzięki naszemu programowi Kompleks pomożemy poszukać, sprawdzić oraz kupić dla Państwa działkę.“

Każda poświęcona temu chwila zaowocuje kupnem właściwej działki oraz niekłopotliwej budowy domu, a co za tym idzie późniejszego komfortu korzystania z niego. Czy faktycznie możesz poświęcić się temu tak jak wymaga tego przedsięwzięcie? Mamy program KOMPLEKS, który odciąży Cię od tego.

Powiedz czego chcesz, a my to znajdziemy

W toku naszej działalności wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuację, kiedy inwestor nie poświęcił wystarczająco dużo czasu na przygotowania do zakupu i już po fakcie okazywało się, że działka zupełnie nie nadawała się pod budowę domu. Nie każdy ma wystarczającą ilość czasu i wiedzy, żeby sprostać wszystkim wymaganiom. Chcąc ułatwić stworzyliśmy program KOMPLEKS. Przyjdź do nas i opowiedz nam gdzie chciałbyś mieszkać, a nasz manager, korzystając z największej bazy nieruchomości na terenie Polski znajdzie tę wymarzoną dla Ciebie.

Kompleks
Kompleks

Sprawdzimy ją za Ciebie

Sprzedający może zachwalać swoją działkę, jakby tam była żyła złota, a nie błoto. Dzięki programowi KOMPLEKS, nie jesteście już zdani wyłącznie na siebie. Nasz manager sprawdzi nie tylko stan prawny nieruchomości, ale także plan miejscowy i uzbrojenie działki. Zweryfikujemy wybrany projekt domu z planem działki. Dokładnie przyjrzymy się również bliższemu i dalszemu otoczeniu, żebyś miał świadomość co może się wydarzyć w przyszłości. Z takim kompletem informacji będziesz mógł podjąć decyzję o kupnie działki.

Bez prawnika ani rusz

Pomoc prawna jest niezbędnym elementem programu KOMPLEKS. W ramach tego programu udzielamy jej bez kosztowo. Nasi prawnicy skrupulatnie prześledzą całą zgromadzoną dokumentację na temat wybranej działki. Przygotują umowę kupna/sprzedaży oraz będą czuwać nad poprawnym przebiegiem tej transakcji.

KOMPLEKSOWE finansowanie

Do współpracy przy programie KOMPLEKS zaprosiliśmy analityków finansowych z wieloletnim doświadczeniem. Razem z zespołem ES przygotowali oni model finansowania, który znacznie przyspiesza całą procedurę kupna działki i budowy domu. Spośród oferty ponad 23 banków i serwisowi finansowemu jesteśmy w stanie wybrać dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę kredytu hipotecznego.

Jeżeli będzie tego wymagała sytuacja uruchomimy dodatkową, unikatową pożyczkę kredytową. Nasi partnerzy tego typu rozwiązania przygotowali tylko dla Klientów ES. Nie ma na polskim rynku drugiej takiej firmy w branży developersko- budowlanej, która oferuje usługę finansową swoim Klientom. Dzięki takim rozwiązaniom szybko finalizujemy kupno działki i rozpoczynamy dalszą procedurę finansowania budowy wymarzonego domu.

Kompleks

KOMPLEKSOWA sprzedaż

Naszymi Klientami często są osoby, które posiadają już własne mieszkania. Co z nimi zrobić kiedy chce się rozpocząć tak ważną inwestycję jak budowa domu. W programie KOMPLEKS pomożemy Ci je sprzedać w atrakcyjnej dla Ciebie cenie i zatroszczymy się o wszystkie formalności.

Kompleks