Chciałbyś mieszkać we własnym domu
Środowisko klienta
opiekun

Marcin Stefański

opiekun programu Kompleks

marcin.stefanski@es-pl.pl

"Znalezienie dobrej działki w dzisiejszych czasach może być bardzo trudne."

Do naszej firmy zgłaszało się coraz więcej klientów, którzy najpierw kupili działkę a później szukali wykonawcy domu. Często okazywało się jednak, że teren zupełnie nie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną. Taka sytuacja już od samego początku utrudniała naszą współpracę.
Dzięki naszym klientom powstał program, w ramach którego pomagamy w szukaniu i zakupie działki.
Z naszych statystyk wynika, że co trzeci klient umawiający się na spotkanie z przedstawicielem ES nie posiada własnej działki budowlanej. Dotychczas nie potrafiliśmy pomóc takim klientom, ponieważ zajmowaliśmy się wyłącznie projektowaniem oraz budową domów. Teraz, dzięki programowi KOMPLEKS możemy pomóc również Tobie znaleźć działkę.

Jeśli więc w tym roku odwiedzą nas klienci, którzy chcieliby zbudować dom z ES, otrzymają oni kompleksową obsługę.

Określenie „kompleksowy” jest jak najbardziej trafne. Menedżer projektu, oprócz standardowych usług, zaproponuje Ci pomoc przy szukaniu miejsca pod zabudowę. Kiedy znajdziesz swój wymarzony kawałek ziemi, sprawdzi jego stan prawny oraz wesprze Cię przy jego zakupie i finansowaniu. Pomoże Ci także sprzedać lokum, w którym dotychczas mieszkałeś. Ważne jest to, że za wspomniane usługi nie ponosisz dodatkowych kosztów. Dzięki tym rozwiązaniom nasi klienci oszczędzają pieniądze, z których mogą później sfinansować np. zakup nowej kuchni.

Szukając działki...

Kiedy już nasz menedżer projektu otrzyma od Ciebie wszystkie niezbędne informacje na temat wymarzonej działki, rozpocznie jej intensywne poszukiwania. Szukając miejsca pod budowę menedżer korzysta z wszystkich dostępnych baz danych oferujących działki. Dzięki programowi, mamy dostęp do wszystkich ofert nieruchomości na terenie całej Polski.

Kompleks

Sprawdzimy ci działkę

Kompleks

Sprawdzenie, czy działka jest odpowiednia pod budowę domu, to najbardziej wartościowa oferta w całym programie KOMPLEKS. Pamiętaj, że informacje uzyskane od lokalnych mieszkańców nie zawsze są wiarygodne. Dlatego kupując teren przy współpracy z ES możesz w pełni zaufać swojemu pośrednikowi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu domów. Wiemy, jakie utrudnienia wiążą się z wyborem działki. Wielu naszych klientów kupiło nieodpowiedni teren, co spowodowało, że zmuszeni byli do budowy droższego domu, o ile w ogóle była ona możliwa.

Przed zakupem działki po prostu dokładnie ją sprawdzimy. Przeanalizujemy, czy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada zabudowę jednorodzinną, czy są poprowadzone media, czy zaplanowano do niej odpowiedni dojazd oraz jaki jest stan majątkowy działek sąsiadujących.

Wizualnie ocenimy ukształtowanie i strukturę terenu. To uchroni Cię przed niemiłymi i kosztownymi niespodziankami.

Serwis prawny

W ramach programu KOMPLEKS możesz skorzystać z usług naszych prawników, którzy przygotują lub sprawdzą umowę kupna/sprzedaży oraz prześledzą pozostałe dokumenty. Dzięki temu otrzymasz pomoc prawników bez dodatkowych opłat.

Finansowanie kupna działki

Program umożliwia Ci skorzystanie z serwisu finansowego. To oznacza, że kupując działkę, wspierasz się kredytem krótkoterminowo - konsolidacyjnym. Dzięki niemu szybko sfinansujesz zakup działki, a dopiero potem rozpoczniesz kompletowanie dokumentów kredytowych.

O większość formalności zatroszczy się nasz analityk finansowy wraz z zespołem ES. Wybierając jedną z naszych ofert masz gwarancję, że otrzymasz aktualną i najlepszą ofertę produktów finansowych dostępnych na rynku.

Kompleks

Pomoc przy sprzedaży mieszkania

W ramach programu KOMPLEKS pomożemy Ci również sprzedać mieszkanie. W cenie klient otrzymuje kompleksowy serwis, dzięki któremu może za dobrą cenę sprzedać swoje lokum. Myślę, że zgodzicie się z nami, że nie ma na rynku drugiej takiej oferty.

Cena programu kompleks

Usługi oferowane w programie KOMPLEKS, tak samo jak w pozostałych programach, są darmowe dla klientów ES.

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, telefon: 48 71 341 01 11, telefon komórkowy: 48 510 020 623, info@es-pl.pl

Informacje uzupełniające | Klauzula informacyjna