Młoda Rodzina

Pierwszą potrzebą młodych ludzi, i jedną z najważniejszych w samodzielnym życiu, jest własny dom. Pierwszą poważną barierą do zrealizowania tego celu jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

garant

Marek Kocik

opiekun programu Młoda rodzina

marek.kocik@es-pl.pl

„Młodość uważamy za atut. Oferujemy program, w którym rata będzie naprawdę niska. Dzięki temu nie trzeba obawiać się założenia rodziny.“

Oczywiście można korzystać z dofinansowań programów rządowych, ale kryteria które stawiają mogą być nie do spełnienia. ES, w programie Młoda Rodzina, stwarza realną szansę na posiadanie swojego domu.

Młoda Rodzina ekonomicznie

Tworząc program Młoda Rodzina naszym priorytetem było osiągnięcie minimalnej, miesięcznej raty, która nie obciążałaby rodzinnego budżetu. Chcieliśmy, aby osiągnęły one poziom poniżej 40% przychodów rodziny. Klienci mają do dyspozycji krótkoterminową pożyczkę żeby móc później uzyskać kredyt hipoteczny w banku, który standardowo wymaga wkładu własnego od klienta. Korzystna cena domu to nie wszystko, musi być on również tani w eksploatacji. Postawiliśmy sobie za cel tworzenie domów z niskimi kosztami użytkowania. Dlatego nasza firma nosi nazwę „budynki ekonomiczne”. Budujemy wyłącznie energooszczędne domy, wyposażone, tak jak w programie Młoda rodzina, w pompy ciepła w cenie kotła gazowego.

Młoda Rodzina

Młode finansowanie

W programie Młoda Rodzina oferta kredytowa jest dopasowana do potrzeb i możliwości młodych ludzi. Domy możemy finansować z dodatkiem niewielkiego wkładu własnego. Podstawą finansowania jest niska rata, ponieważ korzystamy z możliwości maksymalnego okresu kredytowania. Instytucji udzielającej kredytu gwarantujemy za naszych klientów i jesteśmy za nich częściowo odpowiedzialni, ponieważ chcemy zminimalizować ryzyko kredytowe banku.

Dzięki tej gwarancji klienci ES zyskują kredyt na korzystniejszych warunkach, a to oznacza spore oszczędności. Przykładowo dla domu i działki o całkowitej wartości 420.000 zł miesięczna rata jest niższa o 180 zł. W ciągu 35 lat spłacania kredytu nasi młodzi klienci zaoszczędzą 75 600 złotych. To właśnie niska rata jest największą zaletą hipoteki ES.)

Młoda Rodzina

Niska rata kluczem do Twojego domu

Najważniejszą częścią programu Młoda Rodzina jest niska rata. Temu zadaniu poświęciliśmy wiele energii. Właśnie dlatego udało nam się osiągnąć ratę poniżej 1000 złotych za dom 4+1 a z kolei miesięczna rata za podstawowy moduł rosnącego domu wynosi niecałe 800 złotych. Wierzymy, że niska rata jest kluczem do dobrego mieszkania i życia młodych ludzi. Jednocześnie staraliśmy się utrzymać sumę rat (działka + dom), poniżej kwoty średniego czynszu za mieszkanie. Spłatę kredytu hipotecznego za własny dom uważamy za najlepszy rodzaj oszczędności emerytalnych.

Raty wybranych domów
Pierwsza kwota to rata za sam dom, druga kwota to suma rat za dom i działkę (działka o wartości 100.000 złotych).

Katarzyna 12 831 zł 1.250 zł
Ekonom N7-7 987 zł 1.390 zł
Krystyna 8 1.121 zł 1.490 zł
Franek 5 1.399 zł 1.790 zł
Łucja 17 1.413 zł 1.830 zł
Franek 11 1.136 zł 1.490 zł
Rosnący dom 201 1.047 zł 1.490 zł

Młoda Rodzina


Celem tego programu jest osiągniecie raty poniżej 40% przychodów rodziny. Klienci mają do dyspozycji krótkoterminową pożyczkę żeby móc później uzyskać kredyt hipoteczny w banku, który standardowo wymaga wkładu własnego od klienta.

Niskoenergetyczne i ekonomiczne domy z ES

Tani kredyt hipoteczny i niska rata to tylko niektóre korzyści płynące z udziału w programie Młoda Rodzina. Kolejną jest na pewno ekonomiczne koszty utrzymania domu. Budujemy domy wyłącznie niskoenergetyczne. W programie Młoda Rodzina każdy nasz dom jest wyposażony w technologię grzewczą z zastosowaniem pompy ciepła Toshiba.

Młoda Rodzina
Młoda Rodzina

Poleć dalej – ES

Idea „poleć dalej” bardzo dobrze się sprawdza w praktyce marketingowej. Nie inwestujemy w reklamę, która nie do końca trafia do naszych potencjalnych klientów. Wolimy pracować z polecenia. Potencjalny Klient widząc ostateczną wersję domu, mając wiedzę od przyjaciół jak się go użytkuje, może bez obawy powierzyć nam zadanie wybudowania jego wymarzonego domu. Rodzina, która wydała nam najlepsze referencje i stała się autorem kolejnej owocnej współpracy zostaje przez ES nagrodzona częściową spłatą kredytu hipotecznego. Banalnie proste, bardzo skutecznie.

Przykład:
Janka i Piotr mieszkają w domu zbudowanym przez ES o nazwie Katarzyna 12. Miesięczna rata ich kredytu wynosi 1 875 zł. Co roku dzięki ich referencjom do ES przychodzi 3 nowych klientów. Jako podziękowanie za nowych klientów, ES spłaca Jance i Piotrowi co roku 8 rat.