Chciałbyś mieszkać we własnym domu
Środowisko klienta
opiekun

Michal Jalovecký

opiekun programu Spokojna budowa

michal.jalovecky@es-pl.pl

"Siedem lat szukaliśmy rozwiązania – dzisiaj mamy je przed sobą!"

Program SPOKOJNA BUDOWA to świetna możliwość jak sfinansować budowę swojego domu dopiero po zakończeniu i przekazaniu domu. Na rynku polskim to faktycznie wyjątkowy program. Program, w którym najpierw budujesz a potem płacisz.

Program wielu rozwiązań

Program SPOKOJNA BUDOWA będzie użyteczny w wielu różnych sytuacjach. W pierwszej kolejności skorzystają z niego klienci, którzy po przeprowadzce do nowego domu będą chcieli sprzedać swoją poprzednią nieruchomość. Dzięki temu klienci będą się przeprowadzali tylko raz, do swojego nowego domu. A następnie z pieniędzy otrzymanych ze sprzedaży nieruchomości mogą zapłacić za nowy dom.

Z programu SPOKOJNA BUDOWA mogą skorzystać również Ci, którzy chcą uniknąć stresu związanego z pracami projektowymi oraz budową. Korzystając z tego programu możesz uniknąć jednego z najbardziej trudnych momentów budowania domu – płynne finansowanie z kredytu hipotecznego. Karuzela spotkań w banku, opinii rzeczoznawców stanu budowy – to stresowało wielu z naszych klientów. Budowa domu to wielkie wydarzenie w życiu. Chcemy, żebyś budowę domu z ES przeżył w spokoju. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie program SPOKOJNA BUDOWA.

Spokojna budowa

Koszt programu oraz oszczędności

Spokojna budowa

Żeby sfinansować budowę domu bez środków klienta, ES będzie musiało zaciągnąć kredyt w banku. Korzystając z programu SPOKOJNA BUDOWA musisz wiedzieć, że cena domu wzrośnie o 5 % z ceny kosztorysowej.

Pomimo tego jedynego kosztu, program generuje również wiele oszczędności. Klient zaoszczędzi na ratach płaconych bankowi podczas budowy domu. Klient, który nie posiada wkładu własnego zaoszczędzi również na kredycie konsolidacyjnym potrzebnym na rozpoczęcie budowy.

Szybka budowa

Zasadniczą zaletą tego programu jest przyspieszenie budowy domu. W odróżnieniu od standardowego finansowania (z kredytu hipotecznego) budowa będzie przebiegać płynnie i nie jest uzależniona od poszczególnych transz banku. Tym samym czas trwania budowy jest krótszy. Korzystając z programu SPOKOJNA BUDOWA masz pewność, że dom zostanie dokończony po 5 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Prosty kredyt

Płynne finansowanie budowy z punktu widzenia banku jest bardziej ryzykowne niż sfinansowanie stojącego, zbudowanego już domu. Dlatego polskie banki na domy już zbudowane udzielają kredytów na korzystniejszych warunkach. W programie SPOKOJNA BUDOWA finansujemy już zbudowany dom z kredytu hipotecznego. Warunki, na których udzielony zostanie naszemu klientowi kredyt będą bardziej korzystne niż w przypadku stopniowego finansowania budowy.

W sumie, korzystając z tego programu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również sporo nerwów oraz zyskasz radość z Twojego domu. Co na tym zyska firma ES? Szczęśliwego klienta. To wszystko sprawia, że w naszej firmie bardzo lubimy program SPOKOJNA BUDOWA i gorąco go polecamy.

Spokojna budowa

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, telefon: 48 71 341 01 11, telefon komórkowy: 48 510 020 623, info@es-pl.pl

Informacje uzupełniające | Klauzula informacyjna