Chciałbyś mieszkać we własnym domu
Środowisko klienta
opiekun

Paweł Łatka

opiekun programu Zerowy wkład własny

pawel.latka@es-pl.pl

Po ogromnym sukcesie programu MŁODA RODZINA nasz główny analityk finansowy pan Lebl zaproponował, że można by znaleźć rozwiązanie dla klientów bez wkładu własnego. Czyli program, w którym cały dom finansowany jest ze środków kredytowych. Na początku niektórzy z nas podchodzili bardzo sceptycznie do tego pomysłu, który przeobrażał się już w program. Wydawało nam się, że wariactwem jest budowanie domu dla klienta, który nie posiada żadnego wkładu własnego.

Można na nim polegać

Czas pokazał, że byliśmy w błędzie. Program działa bez zarzutów i od razu znalazł swoich fanów. Właściwie to proste rozwiązanie. W programie MŁODA RODZINA klient musi dysponować 26 000 zł wkładu własnego, pozostałą kwotę zastąpimy kredytem hipotecznym. W programie ZEROWY WKŁAD WŁASNY procedura jest praktycznie taka sama, z tą różnicą, że wkład własny zastąpimy krótkoterminową pożyczką konsolidacyjną.

Efekt to dobrze działający model finansowania, w którym klient nie potrzebuje wkładu własnego. Gorąco polecamy ten program.

Zerowy wkład własny

Popularny wśród młodych

Największą popularność niniejszy program znalazł wśród młodych ludzi, którzy są dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Dzięki niemu młodzi ludzie nie muszą mieć oszczędności, żeby zbudować sobie dom a rata za dom często jest niższa niż wynajem mieszkania. Wybierając program ZEROWY WKŁAD WŁASNY klienci w sposób mądry inwestują w swój dom.

Zerowy wkład własny

Przykłady wykorzystania

Marcin oraz Weronika byli klasycznym przykładem młodych klientów. W momencie, kiedy do nas trafili płacili ogromny czynsz 1400 zł miesięcznie za mieszkanie na trzecim piętrze bez windy. Weronice marzyło się założenie rodziny, ale trzecie piętro ją zniechęcało. Marcin był zły z powodu notorycznie obdrapanego auta przed domem oraz dwóch skradzionych kół z piwnicy.

Klientom tym zaproponowaliśmy działkę, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Działka kosztowała naszych klientów 70000 zł. Z naszej oferty wybrali dom Blanka 3 za 234600 zł i w dniu dzisiejszym spłacają ratę 1190 zł miesięcznie. Rata miesięczna za kredyt hipoteczny jest więc niższa niż czynsz za poprzedni wynajem mieszkania. Komfort oraz jakość oczywiście bez porównania.

Gdyby nasi klienci nie zdecydowali się na budowę domu, do momentu przejścia na emeryturę za czynsz zapłacili by w sumie 820 000 zł. Za te pieniądze nie należało by im się nic. Na emeryturę odchodzili by bez własnego majątku nadal musieli by płacić miesięczny czynsz.

Teraz wiedzą, że zamiast czynszu spłacają własny majątek, który będzie za 35 lat spłacony. Będą wtedy właścicielami własnego domu, który ma wartość rynkową około 1 miliona. Przy bardzo podobnej racie miesięcznej jedną drogą możemy przejść na emeryturę bez żadnego majątku drugą zaś można być bardzo dobrze zabezpieczonym finansowo.

Właśnie z tego powodu w ES uważaliśmy, że stworzenie programu ZEROWY WKŁAD WŁASNY jest doskonałym rozwiązaniem.

Zerowy wkład własny

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, telefon: 48 71 341 01 11, telefon komórkowy: 48 510 020 623, info@es-pl.pl

Informacje uzupełniające | Klauzula informacyjna