Atlas domów referencyjnych

W ES uważamy, że jedno spotkanie z rzeczywistym klientem w prawdziwym domu może zrobić lepsze wrażenie niż setki stron tekstów reklamowych.

garant

Rafał Krzemianowski

opiekun programu Atlas domów referencyjnych

rafal.krzemianowski@es-pl.pl

„Spotkanie z prawdziwym klientem w prawdziwym domu przynosi o wiele lepszy efekt, niż całe strony materiałów reklamowych.“

Zaprosiliśmy naszych byłych klientów do współpracy. Przygotowaliśmy wyjątkową możliwość obejrzenia dziesięciu domów referencyjnych. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z klientami, którzy zbudowali już dom z ES.

ATLAS DOMÓW REFERENCYJNYCH to świetny projekt, którzy daje naszym klientom zupełnie nowy wymiar współpracy i poszukiwania idealnego domu i wykonawcy. Zobaczyć w rzeczywistości dom, który się wybrało lub rozmowa z klientami, którzy w nim mieszkają o ich doświadczeniach to niesamowita okazja. Cieszymy się, że dajemy ją naszym klientom.

Atlas referencí
Atlas referencí

Mapa domów

Mapa domów oraz podział na ich typy dostępna jest na stronie internetowej firmy ES. Każdy zainteresowany może wybrać na mapie dowolne miejsce – klienta, którego chciałby odwiedzić. W chwili obecnej możesz wybrać z 10 klientów. Duża liczba osób dających referencje to ogromna zaleta tego projektu. Wybierz lokalizację blisko siebie oraz klienta i umów się na spotkanie z klientem ES.

W naszym atlasie domów referencyjnych współpracujemy z prawdziwymi klientami. Nie są to więc domy pokazowe zbudowane wyłącznie na potrzeby prezentacji firmy. W naszym domach referencyjnych żyją i pracują prawdziwi klienci, z tego też wynikają pewne logiczne ograniczenia, które musieliśmy uwzględnić w zasadach programu.

Prywatność klientów

Chronimy prywatność klientów, którzy dają nam referencje. Dlatego też na mapie niewidoczne są ich adresy. Umówienie się na spotkanie jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem menedżera projektu ES, który ustali dokładną datę i godzinę spotkania. Spotkania bez uprzedzenia nie wchodzą w rachubę. Spotkania odbywać się będą wyłącznie z klientami, którzy są w trakcie negocjacji w sprawie budowy domu z ES. Na spotkanie można się umówić podczas osobistego spotkania z menedżerem ES. Do atlasu dodaliśmy domy, które były najczęściej wybierane przez naszych klientów. Najpopularniejsze projekty, te najbardziej powtarzalne znajdziesz w Atlasie rozmieszczone blisko siebie. Rzadko prezentujemy w atlasie domy z projektów indywidualnych, zwykle się nie powtarzają.

Wizyta referencyjna

Umówione spotkanie z naszymi klientami może być bardzo owocne dla naszego potencjalnego klienta. Może sprawdzić jak rzeczywiście wygląda dom, nad którego projektem się zastanawia. Każdy dom ma inne detale, w trakcie wizyty referencyjnej zobaczysz właśnie rozwiązanie tego klienta.

Atlas referencí

Autentyczna korzyść

Również rozmowa z klientem może dać nam wiele cennych informacji na temat przebiegu prac projektowych. Klient przedstawi Ci swój punkt widzenia na poszczególne programy ES, zasady ich działania, ich silne i słabe strony. Jesteśmy pewni, że taka forma wizyty referencyjnej jest korzystna i pożyteczna. Daje również więcej radości przy budowie własnego domu.