Chciałbyś mieszkać we własnym domu
Środowisko klienta
Gucwa Amadeusz
menedżer budowy
amadeusz.gucwa@es-pl.pl
605 327 387
Jalovecký Michal
Prezes zarządu ES sp. z o.o.
michal.jalovecky@es-pl.pl
071 341 0111
Wt 9.30-11.00
Kępa Konrad
menedżer budowy
konrad.kepa@es-pl.pl
+48 605 327 387
Kocik Marek
menedżer projektu
marek.kocik@es-pl.pl
603 214 514
Krzemianowski Rafał
CTO
rafal.krzemianowski@es-pl.pl
510 020 626
Krzemianowski Rafał
menedżer budowy
rafal.krzemianowski@es-pl.pl
510 020 626
Latka Paweł
menedżer projektu
pawel.latka@es-pl.pl
510 020 627
Lebl Miroslav
analityk finansowy
info@es-pl.pl
071 341 0111
Nawrocik Dominik
kosztorysant

Pańka Petra
menedżer finansów
petra.panka@es-pl.pl
071 341 0111
Pelczarski Piotr
prawnik
info@es-pl.pl

Podgorski Tomasz
menedżer budowy
tomasz.podgorski@es-pl.pl
510 020 627
Rosol Marek
menedżer finansów
marek.rosol@es-pl.pl

Rous Jan
inspektor nadzoru
info@es-pl.pl
071 341 0111
Stefański Marcin
CTO
marcin.stefanski@es-pl.pl
510 020 623
Strauchman Szymon
menedżer budowy
szymon.strauchman@es-pl.pl
605 214 234
Szkwarek Kornel
menedżer budowy
kornel.szkwarek@es-pl.pl

ES sp. z o.o., ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 3A, 53-022 Wrocław, telefon: 48 71 341 01 11, telefon komórkowy: 48 510 020 623, info@es-pl.pl

Informacje uzupełniające | Klauzula informacyjna