Jakość

Naturalnie, nasze domy są najlepsze w całej okolicy. Co tydzień wspólnie kontrolujemy każdy etap budowy. Dodatkowo zlecamy rzeczoznawcy kontrolę budowy.

garant

Szymon Strauchman

opiekun programu Jakość

szymon.strauchman@es-pl.pl

„To co robimy, robimy dobrze.“

Koniec budowy i przekazanie Ci wymarzonego domu, to nie koniec naszej pracy. Regularnie wykonujemy przegląd domu, w celu szybkiego wychwycenia i naprawy usterek użytkowych.

Najwyższa jakość bez ograniczeń

ES jest firmą, która tak jak branża budowlana zmienia się każdego dnia. Bez postępu świat stałby w miejscu, dlatego codziennie szukamy nowych materiałów i nowatorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych. Wszystko po to, aby przygotować dla Was jak najlepszą, wysokiej jakości ofertę domów, programów i usług.

Jakość

Zaufanie to podstawa

W tej branży powstaje dużo firm i równie dużo z wielu powodów nie utrzymuje się na rynku. Jeśli jesteś tutaj to podjąłeś decyzję o budowie domu i szukasz stabilnego wykonawcy. Czy dwukrotne zakwalifikowanie ES do listy 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach Cię przekonuje? A może doskonały wynik ratingu AA? Na długotrwały sukces i stabilną pozycję pracowaliśmy przez wiele lat.

Słuchając naszych Klientów stale rozwijamy i ulepszamy naszą ofertę programową. Śledząc rynek nowinek budowlanych jesteśmy w stanie korzystać z nowoczesnych materiałów najwyższej jakości. Nie ograniczamy się, dlatego jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom Klientów, działać szybko i sprawnie oraz odnaleźć się w każdej sytuacji. Wszystkie te czynniki gwarantują Ci, że zarówno dzisiaj, jak i za kilkanaście lat Twój dom otoczymy opieką.

Jakość
Jakość

Podaj cegłę, zbudujemy nowy dom.

Budowa domu często kojarzy się bardzo negatywnie. Częste problemy z kolejnymi ekipami budowlanymi, brak płynności w dostawach materiałów, opóźnienia w pracach, czy wreszcie błędy w sztuce budowlanej spędzają sen z powiek osób decydujących się na budowę wymarzonego domu. W ES otaczamy się sprawdzonymi i niezawodnymi wykonawcami, jak również dostawcami materiałów. Chcąc utrzymać wysoki poziom, przez 20 lat działalności, utrzymaliśmy współpracę tylko z najlepszymi, którzy zaakceptowali nasz efektywny i zadaniowy system pracy.

Polega on na otrzymywaniu wynagrodzenia za najwyższej jakości pracę dokończoną i zaakceptowaną przez profesjonalistów. Taki system bardzo szybko zmienił podejście i zdanie pracowników na temat jakości. Dobra budowa nie może się obejść bez dokładnej i wielowymiarowej kontroli. Dlatego też budowę Twojego domu będą niezależnie od siebie kontrolować wykonawca, kierownik budowy oraz naszego CTO. Mamy nadzieję, że Ciebie również ucieszy doskonała jakość naszych budów.

Jakość

Dużo możliwości wysokiej jakości

ES nie jest zależny od nikogo i nie musi się ograniczać w doborze materiałów i technologii. Jedynym kryterium wyboru jest wysoka jakość i trwałość produktu. Do budowy naszych domów możemy wykorzystywać dowolne technologie. Poznaliśmy wszelkie możliwe dostępne technologie. Badaliśmy jakość domów zbudowanych w różnych technologiach. Ponieważ to jakość jest dla nas w ES najważniejsza, chcemy budować domy, które będą trwałe naprawdę przez długi czas.

Przedłużona gwarancja na najwyższą jakość

Jesteśmy świadomi, że budujemy wysokiej jakości domy. Dobieramy odpowiednie materiały, mamy profesjonalnych wykonawców, kontrolujemy każdy etap budowy. Dlatego bez wahania oferujemy naszym Klientom możliwość przedłużenia gwarancji na dom z trzech do pięciu, a nawet do dziesięciu lat. Możesz mieć dom z najdłuższą gwarancją w Polsce.

Dom pod opieką

Koniec budowy i przekazanie Ci wymarzonego domu, to nie koniec naszej pracy. Regularnie wykonujemy przegląd domu, w celu szybkiego wychwycenia i naprawy usterek użytkowych.

Jakość