Pewność

Posiadanie domu na własność daje większości ludzi poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie program PEWNOŚĆ. Dzięki niemu już od początku budowy domu będziesz mógł odczuć to bezpieczeństwo.

garant

Michal Jalovecký

opiekun programu Pewność

michal.jalovecky@es-pl.pl

„W swojej pracy najbardziej lubię to, że pomagam ludziom spełniać ich marzenia.“

Własność już w trakcie budowy

Chcemy, aby nasi klienci od początku byli właścicielami budowanych przez nas domów. Takie formy własności jak np. spółdzielcze są dla nas niedopuszczalne. Budując dom z nami jesteś właścicielem budynku od samego początku. Wszystkie prace wykonane na budowie są Twoją własnością.

Płacisz etapami

Miej kontrolę nad swoimi pieniędzmi – płać etapami. W firmie ES wolimy, aby klienci etapami finansowali budowę swojego domu. Koszt budowy domu podzielimy na kilka etapów. Ich liczbę określisz sam. Dopiero po wybudowaniu i przekazaniu danego etapu, uwolnisz środki na kolejny etap budowy. Dzięki płatności etapami, budujesz bezpieczniej.

Depozyt u notariusza

Jeśli chcesz budować dom i nie ponosić najmniejszego ryzyka, możesz skorzystać z depozytu notarialnego. Pieniądze na budowę domu możesz zdeponować u notariusza, który kolejno będzie uwalniał środki w zależności od zakończenia prac na danym etapie.

Pewność

Gwarancja niezmiennej ceny

Firma ES dotrzymuje ceny zawartej w umowie. Nasze umowy o generalne wykonawstwo są tak skonstruowane, aby niemożliwa była jakakolwiek manipulacja ceną domu. W ten sposób nigdy nie zapłacisz za swój dom więcej, niż masz napisane w umowie. W polskim budownictwie gwarancja niezmiennej ceny jest raczej rzadkością. My jednak wychodzimy z założenia, że gwarancja niezmiennej ceny jest niezbędnym warunkiem do zbudowania uczciwych, przejrzystych, partnerskich relacji z klientem. Właśnie takim partnerem chcemy być dla Ciebie.

Pewność

Możliwość odkupienia kupna domu

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Podczas spłacania kredytu zaciągniętego na kilkadziesiąt lat, może dojść do poważnych zmian w Twoim życiu. Zmienisz np. pracę i będziesz musiał przeprowadzić się na drugi koniec Polski. Firma ES dba jednak o to, abyś mógł w spokoju cieszyć się swoim domem i dlatego oferuje Ci możliwość odkupienia domu w ciągu 10 lat od ukończenia jego budowy. Jeśli więc w ciągu dziesięciu lat od zakończenia budowy zdecydujesz się na taki krok, odkupimy od Ciebie dom za taką samą cenę, po jakiej został on wybudowany.

Pewność